Huawei odzyskuje Wi-Fi i microSD

Pierwsza karta microSD o pojemności 512 GB zadebiutuje w lutym

Newsy

Jakiś czas temu karty microSD ponownie wróciły do łask w świecie smartfonów, przez co znacznie zyskały na popularności. Integral Memory zamierza pobić dotychczasowy rekord firmy SanDisk (400 GB) i wypuścić kartę microSD, która pomieści aż 512 GB.

Pojemność równa 32 GB lub 64 GB już dawno nie robi na nikim większego wrażenia. Co prawda większości osób wciąż w zupełności wystarcza pamięć wbudowana w smartfonie, jednak są też tacy, którzy potrzebują o wiele więcej miejsca na dane.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]


Zobacz także: Zaktualizowany Microsoft Launcher pozwala na jeszcze większą personalizację

Produkt od Integral Memory nie będzie niestety tak szybki, jak wspomniana karta firmy SanDisk (100 MB kontra 80 MB/s), aczkolwiek pojemność będzie zauważalnie większa, przez co wraz z dniem swojej premiery pobije on dotychczasowy rekord w ilości gigabajtów w kartach microSD. Dzięki takim parametrom nagrywanie filmów w 4K nie powinno być problemem. Oficjalna cena tytułowej karty nie została jeszcze podana, ale zważając na sumę, którą musimy zapłacić za 400 GB od SanDiska, możemy śmiało założyć, że w naszym kraju wyniesie ona sporo ponad 1000 złotych.

Źródło: phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x