Android Pay to rewelacyjny system szybkich płatności, który umożliwia swoim użytkownikom na zakupy zarówno w sieci, jak i w stacjonarnych sklepach. Już wkrótce z tej usługi będą mogli cieszyć się klienci kolejnego polskiego banku.

Citi Handlowy dołącza do gry

Jeśli posiadacie konto w Banku Handlowym (Citi Handlowy), to możecie mieć powody do radości – pomimo niewielkiego obsunięcia w czasie, już od dzisiaj klienci tej instytucji będą mogli dodać swoją kartę do aplikacji, co pozwoli im na szybkie i wygodne płatności. Niestety wyłącznie karty MasterCarda będą obsługiwane.

Zobacz też: Wysyłanie zdjęć na klawiaturze od Google’a.

Jakie są wymagania Android Pay?

Z aplikacji Android Pay będzie mógł korzystać każdy posiadacz smartfona z Androidem, który działa pod kontrolą wersji systemu 4.4 KitKat lub nowszej. Niezbędnym dodatkiem jest również moduł NFC, który pozwala na szybkie płatności w terminalach. Po spełnieniu tych warunków należy pobrać aplikację i zarejestrować swoją kartę płatniczą. Miłych zakupów!

Źródło: @samzusterka

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.