Meizu

Nowy render Meizu 15 Plus sugeruje, że ramki będą naprawdę cienkie

Newsy

Zaledwie kilka dni temu chińska spółka zaprezentowała model M6S, a już dziś pojawiły się nowe rendery Meizu 15 Plussmartfona, który zostanie wydany z okazji piętnastolecia firmy.

Zgodnie z poniższymi obrazkami, urządzenie zostanie wyposażone w bardzo wąskie ramki z trzech stron, kiedy górna część będzie odrobinę szersza. Na pleckach nie zabraknie podwójnego aparatu, który powoli staję się standardem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Czeka nas większa cenura na YouTube

Meizu 15 Plus będzie flagowcem. Na jego pokładzie znajdziemy najnowszego Snapdragona 845 lub Exynosa 8895. Niestety nie wiadomo jak zostanie rozwiązana sprawa czytnika linii papilarnych, ponieważ koncern może zarówno zatopić go w ekranie, jak i umieścić z boku, tak jak w Meizu M6s. Więcej szczegółów o tytułowym smartfonie dowiemy się już w lutym, kiedy to odbędzie się Chiński Wiosenny Festiwal. Według Jacka Wonga, założyciela firmy, jubileuszowy sprzęt trafi do sprzedaży w marcu tego roku.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x