Zaledwie kilka dni temu chińska spółka zaprezentowała model M6S, a już dziś pojawiły się nowe rendery Meizu 15 Plussmartfona, który zostanie wydany z okazji piętnastolecia firmy.

Zgodnie z poniższymi obrazkami, urządzenie zostanie wyposażone w bardzo wąskie ramki z trzech stron, kiedy górna część będzie odrobinę szersza. Na pleckach nie zabraknie podwójnego aparatu, który powoli staję się standardem.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Czeka nas większa cenura na YouTube

Meizu 15 Plus będzie flagowcem. Na jego pokładzie znajdziemy najnowszego Snapdragona 845 lub Exynosa 8895. Niestety nie wiadomo jak zostanie rozwiązana sprawa czytnika linii papilarnych, ponieważ koncern może zarówno zatopić go w ekranie, jak i umieścić z boku, tak jak w Meizu M6s. Więcej szczegółów o tytułowym smartfonie dowiemy się już w lutym, kiedy to odbędzie się Chiński Wiosenny Festiwal. Według Jacka Wonga, założyciela firmy, jubileuszowy sprzęt trafi do sprzedaży w marcu tego roku.

Źródło: gsmarena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.