Każdego dnia życie wymaga od nas pamiętania o wielu ważnych sprawach, takich jak wizyty u lekarza, wywiadówki naszych dzieci czy spotkania służbowe. Na całe szczęście istnieją aplikacje takie jak Todoist, które pomagają nam w zarządzaniu naszymi planami. Niestety rozwiązania te często są płatne, ale dzisiaj przygotowałem dla Was sposób, na zdobycie dostępu do rocznej subskrypcji Todoist Premium zupełnie za darmo!

Zobacz też: Przetestuj zupełnie nową aktualizację launchera Microsoftu!

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Na co pozwala subskrypcja Todoist Premium?

Dostęp do usługi Todoist Premium pozwala na:

  • korzystanie z w pełni konfigurowalnego systemu do zarządzania zadaniami,
  • personalizację zadań,
  • tworzenie przypomnień w zależności od czasu i lokalizacji, które mogą być dostarczane SMS-em, e-mailem lub przez aplikację,
  • tworzenie komentarzy do zadań oraz przechowywanie nieograniczonej ilości plików pomocnych podczas wykonywania zadań,
  • pełną synchronizację zadań,
  • wiele więcej.

Pełne porównanie wszystkich funkcji dla użytkowników Todoist Premium możecie znaleźć, klikając tutaj.

Chcę uzyskać darmowe konto premium! Jak to zrobić?

To bardzo proste – po prostu podążaj za poniższymi krokami.

  1. Przejdź na stronę Todoist i utwórz nowe konto, na przykład za pomocą Facebooka.
  2. Po utworzeniu konta kliknij we wszystkie cztery podane obok linki i aktywuj wyświetlone kody promocyjne (pochodzą one z Reddita): pierwszy, drugi, trzeci, czwarty.
  3. Bezpłatna subskrypcja zostanie aktywowana na Twoim koncie i będzie ona ważna do końca grudnia 2018 roku. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni!

Aplikację Todoist możecie pobrać, klikając w ten link. W niej wystarczy zalogować się do stworzonego przed chwilą konta.

Źródło: Reddit
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.