Samsung Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ mogą powtórzyć sukces poprzedników i stać się jednymi z najlepszych smartfonów roku. Ich premiera już niebawem. Wiadomo jednak, że często w Państwie Środka urządzenia pojawiają się nie tylko przed ich trafieniem na półki sklepowe, ale i premierą. Jak w tym przypadku.

Chiński Samsung Galaxy S9+

W serwisie Weibo pojawiły się zdjęcia Samsunga Galaxy S9+, czyli większego flagowego modelu koreańskiego producenta na rok 2018. Możemy go zobaczyć z różnych stron. Wielkich zmian względem poprzedniej generacji nie ma – frontowy panel wygląda niemal identycznie, różnica tkwi m.in. w podwójnym aparacie z tyłu.

 

Zobacz też: Nokia – smartfon z 5 obiektywami

Jest to oczywiście podróbka. Design zgadza się jednak z tym, co widzimy na renderach OnLeaks. Konferencja Samsunga, na której zostanie pokazany Galaxy S9 oraz jego większy brat Galaxy S9+ odbędzie się 26 lutego podczas pierwszego dnia targów MWC 2018. Do sklepów smartfony mają trafić nieco później.

źródło: Weibo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.