Qualcomm snapdragon procesor

Snapdragon 670 z wydajnością flagowego Snapdragona 820!

Newsy

Pod koniec zeszłego roku rozmyślaliśmy trochę nad nowymi procesorami, które napędzać będą smartfony ze średniej półki. Wnioski były bardzo optymistyczne – wydajnościowo miały się one zbliżyć do flagowych modeli. Najnowsze testy pokazują, że tak może się stać.

Snapdragon 670 jak Snapdragon 820

Procesor Qualcomm Snapdragon 670 może być jedną z najmocniejszych jednostek na półce średniej w 2018 roku. Przeprowadzony w Geekbench test RenderScript pokazuje nam możliwości układu graficznego. Wynik jest znakomity. Snapdragon 670 wraz z GPU Adreno 620 uzyskał 6404 punkty.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

To wynik bardzo podobny, jaki w 2016 roku osiągnął flagowy Qualcomm Snapdragon 820 napędzający m.in. LG G5 czy Xiaomi Mi5. Snapdragon 670 może być zbudowany z czterech rdzeni Kryo 360 i czterech Kryo 385. Do tego wesprze LTE Cat. 16 i zapewni prędkość wysyłania na poziomie 150 Mbps.

Zobacz też: Koniec wsparcia dla Honor 8!

W teście jednego rdzenia Snapdragon 670 osiągnął 1863 punkty. Natomiast test wielu rdzeni zakończył się wynikiem 5265 punktów. Średniaki, które zadebiutują z tą jednostką na pokładzie mogą królować w swoich kategoriach cenowych.

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x