Samsung wystartował z kolejną akcją promocyjną, dzięki której jesteśmy w stanie otrzymać małą refundację za zakup nowego smartfonu. Możemy zyskać nawet 1720 złotych. Co trzeba zrobić?

Kup Samsunga i zyskaj nawet 1720 złotych

Promocja obowiązuje na modele Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy A8, Samsung Galaxy Note8 i Samsung Galaxy Tab3. Kupując je i oddając swój stary smartfon możemy otrzymać nawet 1720 złotych. Gwarantowany zwrot wynosi natomiast 250 złotych. Oddając urządzenie jest ono oceniane pod kątem stanu oraz oczywiście modelu.

Udział w promocji Samsunga możemy brać od 19 stycznia roku do 31 marca 2018 roku. Aby otrzymać gwarantowane 250 złotych należy aktywować nowe urządzenie – włożyć do niego kartę SIM, pozostawić uruchomione na co najmniej 5 minut i zaakceptować EULA. Należy także pamiętać o pobraniu Samsung Members, by pobrać niezbędny kod promocyjny.

Zobacz też: Sony z ekranami 4K w 2018 roku

Wstępnie swój sprzęt można wycenić online. Warto się także zapoznać z oficjalnym regulaminem promocji oraz oficjalną stroną.

źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.