Sony Ericsson Xperia X10 – trzecia część wideorecenzji

Newsy

xperia x10

Tydzień temu mogliście zobaczyć pierwszą część wideorecenzji Sony Ericsson Xperia X10. Zajęliśmy się w niej głównie akcesoriami, wyglądem zewnętrznym, podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi oprogramowania oraz wydajnością urządzenia. Trzy dni temu pojawiła się druga część naszej wideo recenzji omówiliśmy tam interfejs Timescape oraz aplikacje Mediascape.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dzisiaj chcemy Wam przedstawić już ostatnią część z tego cyklu. Są w niej zaprezentowane:
-Aplikacje
-Przeglądarka internetu
-Klawiatura ekranowa
-Aparat
-TrackID
-Ustawienia
-Kontakty
-Obszerne (krytyczne) podsumowanie

Film jest oczywiście w najlepszej jakości Full HD oraz z lektorem.

xperia x10

 

Film (oraz powyższe zdjęcia) to owoc współpracy ekipy Android.com.pl oraz HDProStudio.pl
Oglądnij koniecznie! (Aby był najlepszy efekt polecamy przejść na stronę filmu na YT, wybranie opcji Full HD oraz podłączenie głośników/słuchawek)

{youtube}6XPL0MvtEj4{/youtube}

To już ostatnia część wideo recenzji. Wszystkie te filmy będą uzupełnione i podsumowane w pełnej recenzji Sony Ericssona Xperia X10, która ukaże się już niedługo na łamach naszego portalu.
Odwiedzajcie nas codziennie!

Forum Sony Ericsson X10 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x