Razer to spółka, która do niedawna znana była przede wszystkim graczom. Firma produkuje głównie akcesoria komputerowe, których jakość stoi na najwyższym poziomie. Niestety wiąże się to z bardzo wysokimi cenami, które powodują, że niejeden gracz rezygnuje z ich zakupu. Jednak 2 miesiące temu, mogliśmy poznać kolejne urządzenie firmy – Razer Phone. Cechami specyficznymi flagowca są ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz oraz bardzo dobrze oceniane głośniki stereo. Więcej na temat tego telefonu przeczytacie we wpisie Mariusza.

Zobacz także: Kultowa gra powróci po latach, nadchodzi Two Point Hospital

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zapewne firma nie spocznie na jednej próbie podboju rynku mobilnego i już w 2018 roku poznamy następcę ciekawego modelu. Według przecieków, ma to nastąpić już we wrześniu. Takie informacje podaje wiarygodne źródło FrAndroid. Co ciekawe flagowiec ma zadebiutować razem z Project Linda, który stanie się komercyjnym produktem. Dla przypomnienia, jest to urządzenie, które wygląda jak laptop, ale „korzysta” z włożonego smartfona w miejsce touchpada. W teorii dock na smartfon pełni podobne funkcje do Samsung Dex. Jednak w praktyce wygląda on i działa o wiele lepiej, a telefon dodatkowo służy jako touchpad. Więcej na ten temat przeczytacie w moim wpisie.

Póki co nie wiadomo, jak będzie wyglądał, ani co zobaczymy w Razer Phone 2. Za pewniaki można uznać procesor Snapdragon 845 oraz 8 GB RAM. Mam też nadzieję, że w modelu zobaczymy lepszy aparat oraz charakterystyczne głośniki stereo, które wyróżniały flagowiec od konkurencyjnych.

Źródło: phonearena

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.