Xiaomi Redmi 5 i 5 Plus za miesiąc w Europie. Będzie LTE B20!

Newsy

Xiaomi Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus zostały zaprezentowane w zeszłym miesiącu. Dostępne są jak na razie wyłącznie w Chinach, lecz wkrótce sytuacja ta się zmieni. Użytkownicy spragnieni zasięgu LTE również się ucieszą.

Xiaomi Redmi 5 i 5 Plus w lutym trafią do Europy

Roland Quandt umieścił wpis na Twitterze, gdzie poinformował społeczność o planach Xiaomi. Chiński producent udostępni modele Redmi 5 oraz Redmi 5 Plus na rynek europejski już w lutym. Co więcej, wersje Global będą wspierać LTE 20, dzięki czemu możemy oczekiwać lepszego zasięgu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Xperia, która pozamiata na MWC

Smartfony w Polsce pojawią się z pewnością na przełomie lutego i marca. Jakich cen możemy się spodziewać? Miejmy nadzieję, że nie przekroczą one 1000 złotych. Pełną prezentację i specyfikację techniczną przedstawialiśmy już Wam po konferencji. Warto jednak wiedzieć, że Redmi 5 Plus jest nowszą konstrukcją Redmi Note 4. Procesor pozostał bez zmian. Wyświetlacze o proporcjach 18:9 i nowy 12-megapikselowy aparat nie powinny jednak być niezauważone.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x