Samsung przygotował specjalną edycję Galaxy Note8 i rozda ją olimpijczykom

Adam Lulek Newsy 17-01-2018

Cofnijmy się w czasie do Igrzysk Olimpijskich w Rio. Samsung przygotował na tę okazję specjalną wersję Galaxy S7 Edge. Miała ona wygrawerowane z tyłu charakterystyczne logo, a do tego niebieską obwódkę aparatu, zielone przyciski głośności, czerwony włącznik oraz żółty głośnik. Całe urządzenie prezentowało się dość specyficznie.

Teraz Koreańczycy szykują promocyjny smartfon na Igrzyska Olimpijskie w Korei Południowej. Będzie nim Galaxy Note8. Przyznam, że urządzenie prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Szklany tył flagowca jest w kolorze białym, aby odzwierciedlał zimowe klimaty. Do tego można zauważyć elementy w barwie złotej, takie jak ramka i logo z tyłu. Również kolorystyka S Pena została dostosowana do wyglądu smartfona. Dodatkowo Samsung przygotował specjalną tapetę na urządzenie.

Zobacz także: Kultowa gra już niedługo pojawi się w wersji 2.0

Co ciekawe, ponad 4000 sztuk Galaxy Note8 Olympic Games Limited Edition zostanie rozdanych dla olimpijczyków i kadry wspomagającej. Paraolimpijczycy także otrzymają te flagowce z logiem swoich igrzysk. Nie wiadomo, czy Samsung zdecyduje się na sprzedaż specjalnej wersji Galaxy Note8, jednak sądzę, że jest to mało prawdopodobne.

Warto przypomnieć, że Samsung wspiera zmagania sportowców jako lokalny sponsor już od 1988 roku, kiedy miały miejsce Igrzyska Olimpijskie w Seulu. Z kolei od 1998 roku, Koreańczycy stali się światowym partnerem olimpijskim. Wsparcie Samsunga będzie kontynuowane w najbliższych latach, w tym także na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku.

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x