Szczegółowe informacje o aktualizacji („Cupcake”) dla Era G1

Newsy

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Coś na co każdy posiadacz G1 czeka z wielka niecierpliwością. Jak informowaliśmy tutaj:

„Cupcake” dla T-Mobile G1 pod koniec stycznia

Niebawem ma się pojawić aktualizacja dla T-Mobile / Era G1. Dzisiaj do naszej redakcji doszły szczegółowe informacje na ten temat oraz screeny z telefonu.
Przedstawiam tutaj kilka informacji o Cupcake:

 

 

· Nie ma jeszcze dokładnej daty wydania
· Nowy wygląd Ustawień dający możliwość wyboru rodzaju wprowadzania tekstu w rożnych oknach
· Nowe opcje podglądu aplikacji (w tym nieautoryzowanych) – opcja podglądu nieautoryzowanych aplikacji które aktualnie działają będzie widoczna wraz z normalnymi aplikacjami, brak możliwości zamknięcia ich.
· Nowe efekty zamykania/otwierania okien – nowe efekty wyskakujących okien.
· Nowy notatnik z podstawowymi funkcjami brzydko wyglądający.
· Aplikacja Czasu Globalnego – brak pewności czy T-Mobile będzie za nią odpowiedzialny. Jest to obrotowy obraz kuli ziemskiej który nie robił nic.
· Kilka dodatkowych aplikacji lecz nie wiadomo czy będą zawarte w końcowym produkcie – ustawienia animacji okien I ich szybkości, rozmiar czcionki, zachowanie przycisków. Posiada również opcje ‘rotacji obrazu’ która teoretycznie powinna pozwolić na auto-rotacje lecz aktualnie to nie działa.
· Nowa wirtualna klawiatura. Będzie ona wyskakiwała w każdym oknie tekstu. Niestety nie jest ona w pełni działająca, trudno na niej się pisze oraz nie powiada auto-korekty tekstu.
· Lepiej wyglądające przyciski z większa ilością cieni.

 
 

Skomentuj na Forum Android

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x