Honor jest sub-marką Huawei, która świetnie sobie radzi na rynku. Modele wchodzące w portfolio są atrakcyjne cenowo, a także na tyle mocne, że zadowolą nawet wymagającym użytkowników. Wydawać by się mogło, że aktualizacje dla nich będą czymś oczywistym. Tak jednak nie jest.

Huawei Honor 8 bez Androida Oreo

Niedawno pisaliśmy o modelach Huawei Honor, które otrzymają Androida 8 Oreo. Na liście nie pojawił się jednak Honor 8, czyli flagowy przedstawiciel marki, który charakteryzuje się naprawdę atrakcyjną ceną i niezłą charakterystyką sprzętową.

Zobacz też: Widzieliście już nowego HTC?

Indyjski oddział Honora poinformował jednego z użytkowników Twittera, że Huawei Honor 8 nie otrzyma Androida 8 Oreo ze względu na brak kompatybilności. Smartfon jest ograniczony przez kwestię sprzętową oraz programową. Miejmy nadzieję, że wieści te nie odnajdą potwierdzenia w rzeczywistości i jedynie obsługa konta Social Media nie otrzymała pewnych informacji. W innym wypadku posiadacze Huawei Honor 8 będą musieli zadowolić się Androidem Nougat i aktualizacjami poprawek bezpieczeństwa.

źródło: Android Police, Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.