O Samsungu Galaxy S9 robi się coraz goręcej. Najnowszy flagowiec koreańskiego giganta pojawi się na rynku jeszcze w tym kwartale i ma duże szansę zgarnąć wielu klientów na rynku. Do tej pory nie znaliśmy konkretnych dat traktujących o premierze urządzenia. Do wpisu Evana Blass.

Samsung Galaxy S9 – pokaz w lutym, sprzedaż w marcu

Wiedzieliśmy, że Samsung Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ zadebiutują podczas targów Mobile World Congress 2018 odbywających się w Barcelonie. Evan Blass zdradza nam jednak nie tylko, którego dnia odbędzie się konferencja, ale także kiedy producent zamierza wprowadzić Galaxy S9 do sprzedaży.

Widzimy, że Samsung zaprezentuje Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ 26 lutego, czyli pierwszego dnia targów. 1 marca rozpocznie się z kolei przedsprzedaż smartfonów, a dwa tygodnie później tj. 16 marca sprzęt pojawi się w sklepach i zacznie być dostarczany klientom. Jeśli informacje okażą się prawdziwe to w trzy tygodnie od prezentacji możemy otrzymać własny egzemplarz najnowszego flagowego modelu Samsunga. Evan Blass podaje, że daty pochodzą od przedstawiciela firmy zajmującej się produkcją etui.

Zobacz też: MIUI 10 to MIUI X?

Warto wspomnieć, że pojemność baterii w nowych modelach się nie zmieni. Pojawi się jednak bardzo interesujące rozwiązanie aparatu i nie tylko.

źródło: Evan Blass, Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.