Meizu jest jednym z chińskich producentów, który w swojej ofercie prezentuje ciekawe urządzenia za relatywnie niskie pieniądze. W Polsce pojawił się przed Xioami, lecz teraz już mało się o nim słyszy. Może się to wkrótce zmienić za sprawą modelu ze średniej półki.

Meizu M6S ze skanerem linii papilarnych w ekranie

Prezentacja smartfonu nastąpi już za kilka dni, 17 stycznia tj. w środę. Meizu M6S będzie typowym średniakiem – 3 GB RAM i Exynos 7872 będą odpowiadać za wydajność urządzenia. Co go może wyróżnić to skaner linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem. Tak przynajmniej sugeruje grafika, która widnieje na zaproszeniu.

Wiemy, że pierwszym smartfonem z nowoczesną technologią firmy Synaptics jest Vivo. Jak na razie to on miał jako jedyny otrzymać tę funkcjonalność. Jeśli rozwiązanie to trafi do smartfona z półki średniej, Meizu może zdobyć pokaźne grono nowych klientów. Ekran w Meizu M6S ma mieć 5,7 cala, oferować rozdzielczość HD+ oraz proporcje 18:9.

Zobacz też: Aktualizacja do Oreo dla Mi A1 wstrzymana

Pytanie jednak do Was – czy skaner linii papilarnych zintegrowany z ekranem jest wystarczającym powodem do zakupu?

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.