X8 sfotografowane podczas testów FCC

Newsy

 
Sony Ericsson ujawnił model X8 już w czerwcu, obiecując, że ich nowy smartfon wejdzie do sprzedaży w 3 kwartale tego roku. Telefon przechodzi właśnie testy FCC, co nie oznacza, że japońsko-szwedzka firma zdoła wypuścić urządzenie w planowanym czasie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]


Sony Ericsson X8 nie jest high-endowym modelem tak jak jego starszy brat X10. Nie zwróci też na siebie takiej uwagi jak X10 mini. Telefon jednak  podąża we własnym kierunku cechując się 3″ pojemnościowym wyświetlaczem o rozdzielczości 320×480 pixeli, procesorem 600MHz, 3.2 megapixelowym aparatem. Niestety nowa Xperia będzie wyposażona w Androida w wersji 1.6 co nie jest dobrą wiadomością patrząc na przypuszczalną datę premiery. Oczywiście smartfon będzie również posiadał odbiornik WiFi, Bluetooth i gniazdo mini jack 3.5mm.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x