Samsung Galaxy S9 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych smartfonów bieżącego roku. Niezmiennie od lat linia Galaxy S budzi fascynację użytkowników. Producent oficjalnie potwierdził, kiedy możemy się spodziewać nowego flagowca.

Samsung Galaxy S9 już na MWC 2018

Samsung zaprezentuje nowe modele flagowców jeszcze w lutym, na targach Mobile World Congress 2018 odbywających się w słonecznej Barcelonie. Informacje te pochodzą od DJ Koh, szefa Samsung Mobile. Przekazał on także, że podczas prezentacji poznamy datę pojawienia się Samsunga Galaxy S9 oraz Samsunga Galaxy S9+ w sklepach. Najprawdopodobniej będzie to już w marcu.

Zobacz też: Pierwszy smartfon z czytnik linii papilarnych w ekranie

Już teraz wiemy, że podczas targów MWC 2018 zostanie zaprezentowany także LG G7. To będzie decydujący moment zauroczenia swoim sprzętem użytkowników. Do czasu prezentacji pojawi się pewnie jeszcze kilka soczystych przecieków. Najbardziej interesujące mogą być te dotyczące Galaxy S9+, który względem mniejszego brata ma otrzymać nie tylko podwójny aparat, ale także większą ilość RAM.

źródło: ZDNet

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.