Honor 7X dostanie funkcję rozpoznawania twarzy

Newsy

Submarka HuaweiHonor, potwierdziła właśnie, że model 7X otrzyma funkcję rozpoznawania twarzy, którą będzie można odblokować wspomniany telefon. Innowacja zostanie wprowadzona w nadchodzącej aktualizacji oprogramowania.

Skaner twarzy trafia ostatnimi czasy do coraz większej liczby smartfonów. Nie jest to już rzecz zarezerwowana wyłącznie dla urządzeń z najwyższej półki. Firma sama zaznacza, że owa funkcja jest czymś niespotykanym w tej kategorii cenowej (to stwierdzenie tyczy się telefonów, które można kupić globalnie, a nie tylko na wybranych rynkach).

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Nowe „superśredniaki” od Sony zaprezentowane

Według zapewnień producenta łatka przynosząca funkcję rozpoznawania twarzy trafi do obiegu w pierwszym kwartale bieżącego roku. Niestety dokładna data nie została podana. Cena Honora 7X w naszym kraju na chwilę obecną zaczyna się od 1149 zł. W związku z tym trzeba przyznać Chińczykom racje, ponieważ za te pieniądze nie znajdziemy takowego rozwiązania u konkurencji.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x