Pamiętam czasy, w których telefony różniły się od siebie nie tylko oprogramowaniem, ale budową i koncepcją korzystania. Telefony z klapką, wysuwane klawiatury, obracane ekrany itd…

Dziś wszystkie smartphony, mimo że potężniejsze niż komputery 10 lat temu to w zasadzie wszystkie wyglądają tak samo. Burza podnosi się tylko o te nieszczęsne ramki lub umiejscowienie czytnika linii papilarnych. Muszę z przykrością przyznać, że trochę nudne te telefony mamy. Jest jednak producent, który chce coś w tym aspekcie zmienić za niebanalną cenę, o której sam nie mówi. Pewne, jednak że tanio nie będzie.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Chorąży

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.