spotify

Android Oreo dla Samsung Galaxy S8 bez nowości z bety

Newsy

Testy Androida Oreo dla Samsunga Galaxy S8 oraz Samsunga Galaxy S8 Plus zapowiedziały przydatną nowość. Spodobała się ona zwłaszcza miłośnikom wysokiej jakości dźwięku. Niestety okazuje się, że w finalnej wersji będzie trzeba obejść się smakiem.

Koniec bety, koniec z Dolby Atmos

Wsparcie dla technologii Dolby Atmos pojawiło się w wersji beta Androida 8.0 Oreo dla Samsunga Galaxy S8 oraz Samsunga Galaxy S8 Plus. Niestety okazuje się, że w finalnym wydaniu systemu nowość ta została wycofana.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak na razie mamy pewność, że na wyższą jakość dźwięku użytkownicy zeszłorocznego flagowca koreańskiego producenta nie mają co liczyć. Zostało to potwierdzone przez pracownika brytyjskiego oddziału.

Dziwi fakt wycofania się z dodania tej nowości. Trochę szkoda, bo zawsze to polepszało w jakimś stopniu jakość dźwięku. Co prawda Dolby Atmos najlepiej sprawdziłoby się na dużym sprzęcie, lecz nawet wykorzystanie go w smartfonie jest w stanie poprawić doznania słuchowe.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x