Alcatel 5 – wielu może skusić wygląd smartfona

Kamil Lewicki Newsy 2018-01-07

Alcatel nie jest bardzo popularny w Polsce. Producent jednak cały czas stara się tworzyć konstrukcje, które mogą zachęcić do zakupu. Najnowszy flagowiec prezentuje się naprawdę nieźle.

Alcatel 5 wygląda bardzo dobrze

O smartfonie nie wiemy wiele. Dotychczasowe informacje informują nas jednak o zastosowaniu proporcji 18:9. Nie wiemy jednak jakiej wielkości będzie ekran ani też jaką rozdzielczość zaoferuje. Możemy jednak oczekiwać, że Alcatel skusi się na Full HD+. Układem napędowym będzie z pewnością jednostka MediaTek. Alcatel postawił także na USB typu C oraz baterię o pojemności 3000 mAh.

Przyjrzyjmy się jednak wyglądowi urządzenia. Alcatelna renderze prezentuje się całkiem nieźle – frontowy panel wypełniono w dużym stopniu ekranem, dolna część jest asymetryczna względem górnego fragmentu. Tam znajdują się czujniki oraz podwójna kamerka selfie.

Zobacz też: 1 GB Internetu w zupkach chińskich Knorr

Tył smartfonu przedstawia nam obudowę przypominającą szczotkowane aluminium. Na pleckach znajdują się także czytnik linii papilarnych, dioda doświetlająca LED oraz pojedynczy aparat główny.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x