OnePlus 5

OnePlus 5 – Chińczycy wznawiają aktualizację do Androida Oreo

Newsy

W zeszłoroczne święta firma OnePlus zrobiła niezły prezent użytkownikom modelu 5 i oficjalnie wypuściła dla niego OxygenOS 5.0 (oparty na Androidzie Oreo). Niestety nie obyło się bez komplikacji, ponieważ wydanie zawierało poważne błędy, co poskutkowało jego wycofaniem. Dziś Chińczycy poinformowali, że aktualizacja została wznowiona.

Powodów wycofania najnowszego wydania było kilka – m.in. problemy z połączeniem się z siecią komórkową, nadmierny drenaż baterii oraz błędy związane z działaniem aparatu.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Zobacz także: Reklamy w Messengerze

Firma wydała już stosowną łatkę dla osób, które zainstalowały felerne wydanie. Jeśli jesteś w gronie użytkowników, którzy się wstrzymali, to aktualizacja zawierająca wszystkie zmiany z pierwszej kompilacji oraz stosowne poprawki powinna już wkrótce trafić na Twojego OnePlusa 5. OxygenOS w wersji 5.0.1 będzie wdrażany stopniowo, co oznacza, że zanim dotrze do wszystkich docelowych urządzeń, to minie kilka dni.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x