Tegoroczne Pixele to jedne z najbardziej problematycznych urządzeń, jakie można obecnie kupić. Instalacja Androida 8.1 zarówno na wspomnianych urządzeniach, jak i Nexusach stwarza problem z gestem przesuwania.

O sprawie poinformowano na Reddicie oraz forum pomocy Google. Wszystko kręci się wokół owego przesuwania, które teraz stało się niezwykle irytujące.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Według informacji podanych przez użytkowników tytułowych urządzeń, gesty takie jak m.in. przesuwanie w lewo czy prawo by usunąć niechciane powiadomienia oraz by odebrać bądź odrzucić połączenie wymagają dodatkowego wysiłku i wielu prób. Przed aktualizacją problem nie istniał i wszystko było bezproblemowe.

Zobacz także: Wyniki sprzedaży Nokii napawają optymizmem – głównie za sprawą odświeżonego modelu 3310

Firma Google zakomunikowała, że przygląda się sprawie. Niestety nie wiemy, kiedy problem zostanie naprawiony. Użytkownikom opisywanych urządzeń radzę wstrzymać się z aktualizacją.

Źródło: gsmarena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.