Zupki chińskie nierzadko potrafią w prosty i szybki sposób zaspokoić nasz głód. Paleta smaków i rodzajów jest przeogromna, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. A jeśli lubujecie się w zupkach chińskich oraz macie numer w Orange to zyskacie na tym podwójnie.

1 GB Internetu w Orange za zupkę Knorr

Knorr we współpracy z Orange zorganizowali promocję, w której można zjeść i posurfować po Sieci. Przy zakupie Gorącego Kubka Knorr, Nudli Knorr lub Dania Knorr możemy zgarnąć 1 GB Internetu. Aby tak się stało, należy zarejestrować paragon, a następnie wysłać wygenerowany kod pod bezpłatny numer 817.

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin i będzie można go wykorzystać do dnia następnego do 23:59:59. Nie jest to długi czas, lecz biorąc pod uwagę, że z promocji każdy może skorzystać codziennie to robi się całkiem przyjemnie. Warto jednak pamiętać, że niewykorzystany transfer się nie kumuluje.

Zobacz też: Wideorecenzja OnePlus 5T

Paragon rejestruje się na oficjalnej stronie promocji. Warto również zapoznać się z pełnym regulaminem promocji w Orange.

Promocja trwa od 04.01.2018 do 28.02.2018.

źródło: Knorr

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.