Wyjaśnienia dotyczące wstrzymania produkcji Kogan Agora

Newsy

 

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ruslan Kogan, założyciel i właściciel australijskiej firmy Kogan. Udzielił wywiadu dla smartcompany.com.au by poinformować o tym co się dzieje z pierwszym Androidowym telefonem, który będzie można kupić bez SIM-locka. O tym, że jego produkcja została wstrzymana pisaliśmy tutaj:
Produkcja Kogan Agory wstrzymana

Okazuje się, że wina opóźnienia była bardziej prosta niż można był się tego spodziewać. Najzwyczajniej ekran, a raczej jego kwadratowa rozdzielczość jest zbyt małą dla programów. Nie trzeba się martwić o cenę – zostanie niezmieniona.

Kogan dalej twierdzi, że ich telefon będzie pierwszym Androidem bez smyczy operatora, co oznacza, że data premiery musi jednak być bliska.

(ź) pda.pl

Skomentuj na Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x