Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Ruslan Kogan, założyciel i właściciel australijskiej firmy Kogan. Udzielił wywiadu dla smartcompany.com.au by poinformować o tym co się dzieje z pierwszym Androidowym telefonem, który będzie można kupić bez SIM-locka. O tym, że jego produkcja została wstrzymana pisaliśmy tutaj:
Produkcja Kogan Agory wstrzymana

Okazuje się, że wina opóźnienia była bardziej prosta niż można był się tego spodziewać. Najzwyczajniej ekran, a raczej jego kwadratowa rozdzielczość jest zbyt małą dla programów. Nie trzeba się martwić o cenę – zostanie niezmieniona.

Kogan dalej twierdzi, że ich telefon będzie pierwszym Androidem bez smyczy operatora, co oznacza, że data premiery musi jednak być bliska.

(ź) pda.pl

Skomentuj na Forum Android
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.