Huawei szykuje testy Androida Oreo dla P10 – również w Polsce można się zapisać!

Newsy

Wiele firm zaktualizowało już swoje flagowe modele do najnowszego systemu – Oreo. Tak naprawdę jedynie Samsung jeszcze dopracowuje swoje wydanie ostatniego oprogramowania od Google. Ostatnie wydanie testowe dodaje interesującą dla melomanów funkcję, ale jeśli chodzi o aktualizacje to można mieć mieszane uczucia, co do Huawei. Chińczycy wydali serię Mate 10 z Oreo na pokładzie – oprócz ostatnio recenzowanego Lite’a – ale pozostałe modele wciąż mogą, co najwyżej pochwalić Nougatem.

To niedługo się zmieni. Wczoraj firma oficjalnie ogłosiła testy Androida Oreo na Huawei P10 i P10 Plus. W dniach od 12 do 26 stycznia będzie można sprawdzić, jak działa nowy system i co dokładnie zmieni się z wprowadzeniem EMUI 8. Dobra informacja to fakt, że firma zdecydowała się również Polaków uwzględnić w swoich planach. Jedyne warunki to numer softu. Urządzenia z następującymi oznaczeniami mogą zostać testerami:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]
  • VKY-L09C432B180
  • VKY-L29C432B180
  • VTR-L09C432B180
  • VTR-L29C432B180

Szczegółowy proces przystąpienia do testów Androida Oreo znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Całość tak naprawdę sprowadza się do pobrania jednej aplikacji i akceptacji wszelkich regulaminów.

Zobacz też: Personalizacja reklam jeszcze większa, dzięki podsłuchiwaniu nas.

Niestety, ale nie wiemy, czy koniec testów oznacza wydanie oficjalnej aktualizacji dla wszystkich. Brakuje też informacji o wsparciu dla odmiany Lite.

 

źródło: Huawei Polska


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x