Wyciekła nowa beta Androida Oreo dla Galaxy S8 – dodano obsługę Dolby Atmos!

Newsy

Oficjalna wersja Androida Oreo dla Samsunga Galaxy S8 tuż za rogiem. Tymczasem, jeden z użytkowników smartfona Koreańskiej firmy podzielił się na Reddicie nową wersją systemu, która wprowadza obsługę Dolby Atmos.

Jak podaje autor posta, aktualizacja jest adresowana wyłącznie dla urządzeń ze Snapdragonem, czyli przeznaczonych na rynek amerykański. Prócz dodania tytułowej funkcji, dokonano także kilku kosmetycznych zmian.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: LG V30 w nowym kolorze

Dolby Atmos to oprogramowanie audio, które ma za zadanie precyzyjnie dostosować ustawienia EQ oraz dopasować dźwięki otoczenia, kiedy użytkownik korzysta ze słuchawek. Jak widać na powyższych zrzutach ekranu, do wyboru mamy 4 tryby: auto, film, muzyka oraz głos. Powołując się na autora tematu, oprogramowanie jest wciąż niedopracowane – przełączanie pomiędzy wspomnianymi opcjami nie robi żadnej różnicy w dźwięku, a po włączeniu funkcji Dolby Atmos nie można jej już wyłączyć.

Zastanawiające jest, czy urządzenia napędzane przez Exynosa 8895 również będą obsługiwały tytułową funkcję. Zakładam, że tak, ale nigdy nie wiadomo. Spekuluje się, że oficjalna wersja Androida Oreo dla Galaxy S8 pojawi się już pod koniec stycznia. Czekam z niecierpliwością i mam nadzieje, że Dolby Atmos zawita także na europejskie wersje S-ósemek.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x