ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xiaomi Mi Mix 2 trafia do Polski! Przedsprzedaż rusza lada moment

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Dwa lata Mi Mix temu wywołał duże zamieszanie na mobilnym rynku. Ten smartfon sprawił, że główna premiera w postaci Mi Note 2 odeszła w niepamięć. Sama seria przestała już mieć tak duże znaczenie dla Xiaomi – ostatni reprezentant wyraźnie pokazał, że to już nie jest  flagowa rodzina. Wróćmy do Mi Mixa – ten telefon zainicjował modę na zmniejszanie ramek. Następca nie był już na tyle rewolucyjny – w końcu specyficzna budowa stała się codziennością. Mimo wszystko to wciąż bardzo atrakcyjny model i właśnie zmierza do polskich sklepów.

Na wstępie warto zaznaczyć, że chińska firma – wchodząc do Polski w listopadzie – zapowiedziała dostępność Mi Mixa 2. Niestety, do dzisiaj nie jest on oferowany w żadnym sklepie. To się jednak zmieni za sprawą dystrybutora ABC Data, który właśnie ogłosił, że omawiany smartfon od niedzieli – 7 stycznia – pojawi się w sklepie Mi-Home.pl. Kupić go będą mogli wyłącznie zainteresowani, którzy zdobędą specjalny kod. Cena urządzenia wyniesie 2199 złotych. ABC Data zapowiada, że Mi Mix 2 w kolejnym etapie pojawi się również w oficjalnych kanałach sprzedaży detalicznej Xiaomi w Polsce.

Zobacz też: Wyświetlacz, który można zwinąć w rolkę – urządzenie przyszłości opatentowane przez Samsunga.

W naszym kraju oferowana będzie czarna wersja wyposażona w 128 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Pełna specyfikacja jest już dostępna na polskiej stronie Xiaomi: Klik!

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy