[YouTube] Recenzja OnePlus 5T – bogaty sprzęt w jakości premium

Newsy

Marki OnePlus raczej nie musimy Wam już przedstawiać. Chińska firma podbija rynek swoimi stosunkowo tanimi smartfonami z bardzo dobrą specyfikacją i wykonaniem. Od kilku lat każdy ich kolejny model zdobywa serca fanów jednak czasami potrafił też czymś niemiło zaskoczyć – od średniej jakości aparatu po wadliwe sztuki trafiające do klientów.

Niedługo premiera OnePlusa 6 ale czy w takim razie 5T musi z tego powodu odchodzić powoli w zapomnienie? W żadnym wypadku. Zobaczcie jak spisał się w trakcie testów i czy 5T okazał się bezbłędny.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

PS. Jeden z czytelników zwrócił uwagę na fakt, że dodatkowe plecki i broszura nie jest dołączana w wersjach konsumenckich – to prawda! 🙂 Plecki są w sprzedaży osobno. Dzięki za informację!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x