Pełnoekranowe reklamy w Messengerze? Aplikacja staje się coraz gorsza

Newsy

Messenger to najpopularniejszy obecnie komunikator, za pomocą którego porozumiewają się miliony osób na całym świecie. Niestety od pewnego czasu twórcy próbują zmienić Messengera w kombajn zawierający w sobie wiele niepotrzebnych funkcji, takich, jak chociażby gry czy Mój Dzień. Wygląda na to, że już wkrótce Mark Zuckerberg będzie próbował zmienić reklamy wyświetlane w aplikacji na niekorzyść użytkowników – poznajcie pełnoekranowe reklamy w Messengerze.

Pełnoekranowe reklamy już wkrótce w aplikacji?

Dziś użytkownik portalu Reddit o nicku _mars_ podzielił się z innymi osobami informacją o tym, że Messenger zaczął serwować mu pełnoekranowe reklamy, które pominąć można dopiero po pewnym czasie – podobnie jak ma to miejsce w kiepskich grach typu „free to play”. To, jak wygląda to w rzeczywistości, możecie zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, dla niektórych użytkowników Facebook testuje już pełnoekranowe reklamy wideo (co najgorsze, są one automatycznie odtwarzane – miejmy nadzieję, że bez dźwięku), które należy zamknąć za pomocą stosownego przycisku, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Do tej pory raz na jakiś czas materiały sponsorowane pojawiały się wyłącznie między konwersacjami ze znajomymi. Pamiętajcie, że jeśli w aplikacji nie chcecie widzieć żadnych reklam, to świetną alternatywą dla Messengera jest Messenger Lite. Co myślicie o tej zmianie? Czy bylibyście zadowoleni z konieczności zamykania reklam po rozmowie z przyjacielem?

Zobacz także: Jakie telefony nie otrzymają Androida Oreo?

Źródło: Reddit

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x