PKO BP wystartowało z bardzo przyjemną promocją dla wszystkich posiadających ofertę na kartę. Wystarczy, że doładujecie konto, a zgarniecie darmowy bilet do kina na dowolny film.

PKO BP – darmowy bilet do kina

Oferta skierowana jest do posiadaczy oferty pre-paid, czyli na kartę u takich operatorów jak: T-Mobile, Heyah oraz Plus. Należy również posiadać konto we wspomnianym wcześniej banku. Doładowując telefon za co najmniej 50 złotych otrzymamy bilet do kin Cinema-City. Konto musimy zasilić za pomocą iPKO, IKO lub przez bankomat. Inne formy doładowania niestety nie łapią się do promocji. Pula biletów wynosi 11 tysięcy sztuk. Konto należy doładować do końca stycznia – natomiast zdobyty bilet możemy wykorzystać do 30 września.

Zobacz też: Najpopularniejsze teksty 2017 roku

Dla klientów Plusa są trochę inne zasady. Konto należy doładować za minimum 40 złotych, lecz trzeba wysłać SMS-a o treści BILET po numer 80180. Tutaj biletów mamy już niestety tylko 1000 sztuk.

Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Warto zapoznać się z regulaminami akcji PKO oraz Plus.

źródło: PKO

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.