LG V30 w nowym kolorze na CES 2018 – idealny prezent na Walentynki

Newsy

LG V30 jest jednym z najlepszych smartfonów 2017 roku. Producent długo kazał nam na niego czekać, lecz było warto. W przyszłym tygodniu odbędą się targi CES 2018. Na nich zostanie pokazana nowa wersja kolorystyczna multimedialnego smartfonu.

LG V30 Raspberry Rose

LG V30 trafił do sklepów w czterech wariantach kolorystycznych – Aurora Black, Cloud Silver, Moroccan Blue oraz Lavender Violet. Podczas targów CES 2018, które odbędą się w dniach 9-12 stycznia zostanie zaprezentowana jeszcze jedna wersja. Raspberry Rose ma być słodką i kuszącą propozycją na Walentynki.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Nasza recenzja LG V30

LG V30 Raspberry Rose trafi do sprzedaży najpierw w Korei Południowej. Dopiero później rozpocznie się jego ekspansja na rynek europejski oraz pozostałą część Azji. Czy sprzęt w tej wersji kolorystycznej trafi do Polski? Na ten moment nie wiadomo. Gdyby jednak trafił, poszerzyłby paletę barw. W Polsce LG V30 dostępny jest jedynie w niebieskiej i srebrnej wersji.

źródło: LG News Room


    Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
    x