LG V30 jest jednym z najlepszych smartfonów 2017 roku. Producent długo kazał nam na niego czekać, lecz było warto. W przyszłym tygodniu odbędą się targi CES 2018. Na nich zostanie pokazana nowa wersja kolorystyczna multimedialnego smartfonu.

LG V30 Raspberry Rose

LG V30 trafił do sklepów w czterech wariantach kolorystycznych – Aurora Black, Cloud Silver, Moroccan Blue oraz Lavender Violet. Podczas targów CES 2018, które odbędą się w dniach 9-12 stycznia zostanie zaprezentowana jeszcze jedna wersja. Raspberry Rose ma być słodką i kuszącą propozycją na Walentynki.

Zobacz też: Nasza recenzja LG V30

LG V30 Raspberry Rose trafi do sprzedaży najpierw w Korei Południowej. Dopiero później rozpocznie się jego ekspansja na rynek europejski oraz pozostałą część Azji. Czy sprzęt w tej wersji kolorystycznej trafi do Polski? Na ten moment nie wiadomo. Gdyby jednak trafił, poszerzyłby paletę barw. W Polsce LG V30 dostępny jest jedynie w niebieskiej i srebrnej wersji.

źródło: LG News Room

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Kamil Lewicki

    Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.