[Pobierz] Tryb portretowy z Google Pixel 2 dostępny na inne smartfony

Kamil Lewicki Aplikacje 2018-01-02

Widzieliście zdjęcia zrobione Google Pixel 2? Jeśli nie, to koniecznie to zróbcie, wyglądają świetnie. Dzięki uprzejmości ambitnych deweloperów, niektóre z funkcji aparat mogą być dostępne na innych smartfonach. I to za sprawą aplikacji.

Tryb portretowy dzięki aplikacji

Google Pixel 2 oferuje całkiem fajny tryb portretowy. Deweloper Charles Chow stworzył aplikację, która pozwoli taki sam efekt rozmazanego tła uzyskać robiąc zdjęcia innym smartfonem. Aby program działał należy posiadać: Nexusa 5X, Nexusa 6P bądź pierwszą generację Pixeli.

Aplikacja nosi nazwę Camera NX V7.3 app i bazuje ona na oryginalnym, googleowskim aparacie. Została udostępniona na stronie autora skąd możecie pobrać plik apk. Przed instalacją należy pamiętać, by włączyć możliwość instalacji aplikacji ze źródeł trzecich.

Zobacz też: Szkice Huawei P20 – potrójny aparat to standard

Co najważniejsze to brak konieczności ingerowania bezpośrednio w system. Całość ogranicza się do posiadania jednej aplikacji na smartfonie więcej.

Koniecznie dajcie znać jak się sprawdza, kiedy już przetestujecie!

źródło: Android Authority • mindla

  Jestem za tym żeby można było oceniać artykuły za pomocą łapek jak na Interii czy Onecie. Wtedy redakcja się dowie jak ich czytelnicy oceniają.

  • Marucins

   Artykuł i treść czy się z nią zgadzasz czy nie.

 • mindla

  Na inne smartfony Google. Tak powinien wyglądać prawidłowy tytuł artykułu. Powinien gdyby autor tegoż artykułu był dziennikarzem z zasadami. Może i jest ale ma zasady z Onetu, wp, se czy faktu. Tym się różni rzetelne dziennikarstwo od .******.

 • Łukasz Łągiewka

  No to przetestujemy dzięki za neewsa 🙂

 • Zero Cool

  Tytuł prosto z dupy…

 • suez26 .
 • Sebosz

  Stwierdzenie „na inne smartfony” oznaczające dokładnie 4 urządzenia od Google’a, z czego 2 oficjalnie dostępne w Polsce jest trochę na wyrost i zalatuje clickbaitem.