[Pobierz] Tryb portretowy z Google Pixel 2 dostępny na inne smartfony

Aplikacje

Widzieliście zdjęcia zrobione Google Pixel 2? Jeśli nie, to koniecznie to zróbcie, wyglądają świetnie. Dzięki uprzejmości ambitnych deweloperów, niektóre z funkcji aparat mogą być dostępne na innych smartfonach. I to za sprawą aplikacji.

Tryb portretowy dzięki aplikacji

Google Pixel 2 oferuje całkiem fajny tryb portretowy. Deweloper Charles Chow stworzył aplikację, która pozwoli taki sam efekt rozmazanego tła uzyskać robiąc zdjęcia innym smartfonem. Aby program działał należy posiadać: Nexusa 5X, Nexusa 6P bądź pierwszą generację Pixeli.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Aplikacja nosi nazwę Camera NX V7.3 app i bazuje ona na oryginalnym, googleowskim aparacie. Została udostępniona na stronie autora skąd możecie pobrać plik apk. Przed instalacją należy pamiętać, by włączyć możliwość instalacji aplikacji ze źródeł trzecich.

Zobacz też: Szkice Huawei P20 – potrójny aparat to standard

Co najważniejsze to brak konieczności ingerowania bezpośrednio w system. Całość ogranicza się do posiadania jednej aplikacji na smartfonie więcej.

Koniecznie dajcie znać jak się sprawdza, kiedy już przetestujecie!

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x