Widzieliście zdjęcia zrobione Google Pixel 2? Jeśli nie, to koniecznie to zróbcie, wyglądają świetnie. Dzięki uprzejmości ambitnych deweloperów, niektóre z funkcji aparat mogą być dostępne na innych smartfonach. I to za sprawą aplikacji.

Tryb portretowy dzięki aplikacji

Google Pixel 2 oferuje całkiem fajny tryb portretowy. Deweloper Charles Chow stworzył aplikację, która pozwoli taki sam efekt rozmazanego tła uzyskać robiąc zdjęcia innym smartfonem. Aby program działał należy posiadać: Nexusa 5X, Nexusa 6P bądź pierwszą generację Pixeli.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Aplikacja nosi nazwę Camera NX V7.3 app i bazuje ona na oryginalnym, googleowskim aparacie. Została udostępniona na stronie autora skąd możecie pobrać plik apk. Przed instalacją należy pamiętać, by włączyć możliwość instalacji aplikacji ze źródeł trzecich.

Zobacz też: Szkice Huawei P20 – potrójny aparat to standard

Co najważniejsze to brak konieczności ingerowania bezpośrednio w system. Całość ogranicza się do posiadania jednej aplikacji na smartfonie więcej.

Koniecznie dajcie znać jak się sprawdza, kiedy już przetestujecie!

źródło: Android Authority
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.