OnePlus wypuścił do Sieci interesujące wideo. Sugeruje ono, że na rynku może pojawić się nowa wersja smartfonu. Czy będzie do powrót do korzeni?

OnePlus 5T w obudowie Sandstone?

Na YouTube pojawiło się wideo, na którym widzimy przypadkowych ludzi i tajemnicze białe pudełko. Przechodnie wkładają rękę do środka i starają się opisać swoje wrażenia. Wyraźnie słychać, że podoba im się faktura produktu. Zwracają oni uwagę na podobieństwo do piasku.

Może to być zapowiedź nowej wersji OnePlus 5Tchoć w tym momencie nie jest to nic pewnego. Premiera niespodzianki planowana jest na styczeń 2018 roku. Gdyby rzeczywiście był to OnePlus 5T Sandstone, byłby to miły powrót do pierwszych modeli OnePlus.

Zobacz też: Co działo się 10 lat temu?

Czy w pudełku mogłoby być coś innego? Na nowy model smartfona jest zdecydowanie za wcześnie. Nie wydaje się również, by był tam nowy rodzaj obudowy, gdyż te są już dostępne na rynku. Nim zagadka zostanie rozstrzygnięta, producent nie przepuści okazji, by podgrzać atmosferę. Możemy się spodziewać jeszcze kilku wskazówek.

źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.