Konkurs na najlepszy projekt kubka Android.com.pl

Newsy

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Na pewno pamiętacie ostatni nasz konkurs. Głównym zdaniem wówczas było zaprojektowanie najlepszej koszulki Android.com.pl. Dzisiaj konkurs jest dość podobny – zmienił się tylko obiekt. Mianowicie tworzymy projekt naszego Androidowego kubeczka.

Grafika powinna mieć wielkość 17 x 7,5cm. Rozszerzenie pliku jest dowolne – można używać kolorów do woli, dozwolone są gradienty. Wszystko jednak powinno się dobrze komponować z kubeczkiem białego koloru.

Główną nagrodą w konkursie jest właśnie kubek który sami zaprojektujemy. Prace można zgłaszać do jutra (do godziny 23:59). Więcej informacji znajdziecie w tym temacie na Forum Android.

Zaprojektowany przez Was kubek będzie można kupić wraz z t-shirtem Android.com.pl. Cena będzie wynosiła około 18zł + przesyłka. Piszcie w komentarzach kto byłby chętny 😉


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x