OnePlus 3 i 3T najprawdopodobniej otrzymają funkcję rozpoznawania twarzy

Newsy

OnePlus zdecydowanie słucha swoich użytkowników i bierze sobie do serca ich prośby oraz krytykę. Współzałożyciel firmy, Carl Pei, napisał na swoim profilu na Twitterze ciekawy post. Wynika z niego, że OP3 i OP3T najprawdopodobniej otrzymają funkcję rozpoznawania twarzy.

Po raz pierwszy rozpoznawanie twarzy w smartfonach Chińczyków trafiła do modelu OnePlus 5T. Jednak firma postanowiła sprawić użytkownikom starszego modelu miły prezent i zaimplementowała ją również w OnePlus 5.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: 999 miliardów odszkodowania od Apple

W powyższym tweecie widzimy apel do użytkowników tytułowych smartfonów. Zaś udostępniony przez Carla link prowadzi do tweeta firmy, który zawiera informacje, że odblokowywanie twarzą trafi również do OP5. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że użytkownicy OP3 i OP3T wkrótce również skorzystają z popularnej w ostatnim czasie możliwości odblokowania smartfona. Powiedzmy sobie szczerze: to nie może być przypadek.

Źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x