Android Oreo dla LG G6 w drodze – beta już dostępna w Chinach

Android

Wydawać by się mogło, że jeśli dana firma wypuszcza nowy model swojego produktu, to te poprzednie idą w odstawkę. LG jednak udowadnia, że wcale nie musi tak być. Producent właśnie rozpoczął beta testy Androida Oreo dla flagowego modelu G6.

Cała informacja pochodzi od chińskiego właściciela tytułowego smartfona. Podzielił się on ze światem zrzutami ekranu, na których widzimy zainstalowany (prawie) najnowszy system. Aktualizacja rozprzestrzenia się przez OTA, a oznaczona została jako wersja V19A.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Drobne triki i modyfikacje w Google Chrome

Najnowsza łatka wprowadza m.in. następujące nowości:

  • tryb picture-in-picture
  • nowy ekran ustawień
  • możliwość wyciszenia powiadomień dla konkretnych programów
  • zaawansowane skróty do aplikacji

Trzeba przyznać, że firma nie próżnuje, bowiem zaledwie dwa dni temu informowaliśmy o aktualizacji do Oreo modelu V30. Na chwilę obecną testowy Android 8.0 dla LG G6 jest dostępny tylko w Chinach. Nie wiadomo, czy Koreańczycy planują udostępnić betę dla innych krajów, czy też wydać od razu finalną wersję. Możemy być jednak pewni, że jeśli nie beta, to oficjalne wydanie Androida Oreo trafi wkrótce do użytkowników G-szóstki spoza Państwa Środka (w tym do Polski).

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x