ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Huawei ujawnia swój plan na 2018 rok – jakich nowości możemy oczekiwać?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Huawei, jako chińskie przedsiębiorstwo, które od pewnego czasu próbuje podbić smartfonowy segment naszego rynku, stale wydaje nowe urządzenia, by zachęcić potencjalnych klientów do zainteresowania się ofertą firmy. Zazwyczaj nie wiemy, jakie niespodzianki przygotowuje dla nas producent, lecz tym razem w 2018 roku może być nam sporo łatwiej, a to wszystko z powodu planu firmy, który ujawniony został przez jednego z izraelskich dystrybutorów Huaweia – Electra Consumer Products.

Zgodzie z planem, który możecie zobaczyć na powyższym zdjęciu, w pierwszym kwartale nowego roku firma wyda największą ilość urządzeń. Oprócz wprowadzania Mate’a 10 Pro i Lite na nowe rynki, wydane zostaną również trzy nowe smartfony – Maya, Salina (są to oczywiście nazwy tymczasowe i prawdopodobnie będą to telefony ze średniej półki cenowej) oraz Honor 1. Warto wspomnieć o tym, że w każdym kwartale 2018 roku powitamy nowe urządzenie z serii Honor, więc będzie ich dość sporo. Pierwszy kwartał będzie dla Huaweia bogaty również pod względem gadżetów – swoją premierę będą miały:

  • aparat Huawei 360
  • inteligentna waga Huawei Scale
  • inteligentna opaska Huawei A2
  • router 4G Huawei B618

W drugim kwartale firma zaprezentuje nam trzy nowe flagowe smartfony z serii P – co ważne, przecieki sugerują, że nazewnictwo tej serii ulegnie zmianie i powitamy telefon o nazwie Huawei P20, a nie P11 i to w aż trzech wersjach. Jeśli informacja ta się potwierdzi, to może sugerować spory przeskok technologiczny. Na ten kwartał korporacja przygotowała również premierę kolejnego routera, Huawei B525.

Zobacz także: Zobaczcie najlepsze, naszym zdaniem, smartfony roku!

Pod sam koniec 2018 roku Huawei przygotował dla nas premierę dwóch nowych smartfonów z serii Mate w dwóch wersjach – Pro oraz Lite. Niestety na ich temat wiemy niezbyt wiele, lecz w przeciągu najbliższych miesięcy powinno pojawić się więcej informacji. Pamiętajcie, że niektóre z powyższych urzadzeń mogą nie pojawić się w Polsce, ale miejmy nadzieję, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Źródło: NotebookCheck

Sprawdź najnowsze wpisy