Informacji związanych z prezentacją Samsunga Galaxy S4 ciąg dalszy. Pokazane dzisiaj w nocy urządzenie będzie pierwszym, które skorzysta z dobrodziejstw trzeciej generacji ochronnego szkła Gorilla Glass. Charakteryzować ma się ono trzy razy większą odpornością na zarysowania niż GG2, czterdziestoprocentową redukcją widoczności powstałych rys oraz o połowę skuteczniejszym zatrzymywaniem powiększania się uszkodzeń na zarysowanej powierzchni. A to wszystko dzięki wykorzystaniu nowej technologii Native Damage Resistance (NDR). W trakcie ostatniego CES mogliśmy zobaczyć pokaz wytrzymałości nowego dziecka firmy Corning – możecie go obejrzeć poniżej:

Wy pewnie nie rzucacie 130 gramową piłeczką w swoje telefony, ani też nie miażdżycie ekranów za pomocą prasy (prezentacja GG2) – jak więc wasze sprzęty wytrzymują kontakty z kluczami, portfelem itp.? Korzystacie przy okazji z dodatkowej ochrony w postaci np. folii?  

źródło: phonearena.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.