[Pobierz] This War of Mine w najlepszej dotąd cenie – nie przegap!

Kamil Lewicki Gry 2017-12-26

This War of Mine to polski tytuł wyprodukowany przez 11 bit studios. Jest to gra, która zdobyła wielkie uznanie na rynku zarówno wśród graczy, jak i recenzentów. Wielokrotnie przeceniania w App Store oraz w Sklepie Play. Za te pieniądze żal nie wziąć!

This War of Mine w super cenie

Kosztująca dotychczas 49,99 złotych produkcja została bardzo mocno przeceniona. W App Store możemy ją nabyć za 4,99 złotych, natomiast w Sklepie Play studio wyceniło ją na 6,09 zł. Jest to najniższa do tej pory cena, więc jeśli wahaliście się to chyba już nie ma na co czekać. Promocje mają to do siebie, że lubią się szybko kończyć.

Czy warto?

Zdecydowanie tak! Jest to jedna z najlepszych produkcji dostępnych na urządzenia mobilne, jak i duże monitory. Co więcej, dostępny jest również dodatek, którego zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

źródło: Sklep Play, App Store • lukas_bukowski

  Znakomita produkcja i świetna gra, warta każdej złotówki nawet tej bez promocji 🙂

 • Akurat czaiłem się na obniżkę ceny tej gry. 50zł za tytuł na smartfona to dla mnie trochę dużo, ale 6zł to świetna cena. Kupione!

  • chomik325

   Wydaje mi się, że już od jakiegoś czasu nie powinniśmy klasyfikować gier „na smartfona” i nie. Tym bardziej właśnie z powyższym tytułem, który jest przecież konwersją 1:1 gry z komputera i konsoli. Tak samo np. gry z serii Football Manager są po 40-50 zł, a to też…pełnoprawne managery piłkarskie. 🙂 Może nie jest odpowiednikiem gry z PC, jednak przedstawia to samo (a może i więcej) co gry z tej serii niecałe 10 lat temu.

   • Wiem, że This War of Mine jest też na komputery i konsole – i uważam, że ta gra jest jak najbardziej warta tych 50zł. Na komputerze jakoś nie miałem ochoty w nią zagrać, to też kupiłem ją na smartfona żeby pograć gdzieś w podróży itd. Jakoś tak dziwnie mam, że nie mam problemu wydać nawet 4 razy tyle na grę, w którą pogram na komputerze, ale na smartfona to tak jakoś… meh.

    • chomik325

     Bo po prostu jest mało na smartfona takich. 😉 Ja obecnie jednak odkładam 50 zł na Football Managera Mobile 2018…grałem w poprzednią wersję na iPhone przez niemal rok, chyba z 7 czy 8 sezonów rozegrałem….najlepiej wydane 5 zł w życiu. 😀 (była promocja na wiosnę) Także teraz wiem, że nawet jak wydam te normalne ponad 40 zł – będę w to grał dłużej i cześciej, niż w niejedną grę na PC czy PS4.x