Starszy pan, ubrany na czerwono, z workiem prezentów na plecach i dużym brzuchem z przodu. Do tego dołóżmy sanie i renifery i mamy tradycyjny obraz Świętego Mikołaja – tego marketingowego oczywiście. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czemu nie pojawił się on u Was to uspokajam – ma on od groma pracy, ale na szczęście poszedł z duchem czasu i wykorzystuje nowoczesną technologię. W tym możliwość lokalizowania jego pozycji. Google już kolejny rok wykorzystuje ten fakt i stworzyło specjalną aplikację, która pozwala śledzić trasę Świętego Mikołaja.

Jeśli nie chcecie pobierać programu to możecie skorzystać z wersji na przeglądarki internetowe. Znajdziecie ją pod następującym linkiem: Klik! Mimo wszystko aplikacja jest ciekawsza i z pewnością bardziej wydajna. Dzięki niej możecie dowiedzieć się, gdzie aktualnie przebywa starszy pan, ile prezentów już rozdał oraz poznać miejsca, które już odwiedził. W momencie pisania tego wpisu Święty Mikołaj zbliżał się do Hanoi w Wietnamie i rozdał dokładnie 2782830842 prezentów.

Wydaje się Wam to nudne? W takim razie pomóżcie zapracowanemu człowiekowi i zagrajcie w jedną z wielu gier, które znalazły się w aplikacji – zapakujcie prezenty, porzucajcie się śnieżkami.

Zobacz też: Święta oznaczają promocje – zobaczcie, które modele Xiaomi kupicie taniej.

Aplikacja „Trasa Świętego Mikołaja w Google” jest dostępna za darmo w Sklepie Play.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.