samsung galaxy s9 plus

Oficjalna lista akcesoriów dla Samsunga Galaxy S9 – znajdziecie coś dla siebie?

Newsy

Premiera Samsunga Galaxy S9 odbędzie się lada moment. Wiele plotek wskazuje, że będzie to styczeń, ale uzbrójmy się w cierpliwość. Dużo bardziej prawdopodobnym terminem prezentacji jest marzec. Koreańczycy nie planują drastycznych zmian, chociaż rozróżnienie tradycyjnego modelu od tego z „Plusem” w nazwie czymś więcej, niż rozmiarem może być irytujące. Większy, znaczy lepszy? To niekoniecznie jest sensowne.

W przypadku akcesoriów nie musi być podobnie. Przyjrzyjmy się im, gdyż właśnie do Sieci trafił spis najróżniejszych dodatków, które będzie można dokupić do nadchodzących flagowców od Samsunga. Na liście znalazły się takie elementy, jak:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
 • Zestawy etui:
  • LED View
  • Clear View
  • Alcantara
  • Tradycyjne „ochraniacze”
 • DeX
 • nowa ładowarka bezprzewodowa

Etui pojawią się w identycznych kolorach, co wcześniej. Nowościami ma być czerwień i fiolet. Z kolei przystawka DeX zostanie odświeżona o tyle, że będzie umożliwiała zamianę smartfona na touchpad lub klawiaturę.

Zobacz też: Muzyka na święta za darmo!

Zabrakło wzmianki o fizycznej klawiaturze QWERTY. Czyżby Samsung zrezygnował już z tego akcesorium? Niewątpliwie było ono oryginalne, ale czy kiedykolwiek się z nim spotkaliście?

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x