Jak najtaniej jeść na mieście? Sprawdź OpenCard przez miesiąc za darmo

Łukasz Pająk Newsy 2017-12-23

OpenCard nie jest nowością sprzed kilku dni. Serwis ten od kilku lat umożliwia nam poznawanie nowych smaków i ciekawych miejsc. To nie jedyna zaleta – największą jest możliwość oszczędzania. Najnowsza wersja aplikacji wprowadza wiele zmian – zniżki -30% na cały rachunek (włącznie z alkoholem) lub – 50% tylko na jedzenie doczekały się nowego towarzystwa.

Kilka miesięcy temu OpenCard doczekał się dużej aktualizacji, która zdecydowanie odmieniła aplikację – za zmiany odpowiedzialna jest firma Aberit – interactive agency&software house. Najnowsza odsłona programu pozwala teraz oszczędzać za sprawą szeregu nowych promocji:

  • Zniżka -20% na cały rachunek, bez żadnych ograniczeń w postaci rezerwacji stolika oraz wyłączeń weekendowych. Wchodzisz do restauracji, pokazujesz kartę i cieszysz się rabatem.
  • 2 za 1 na danie główne, zamawiasz dwa dania główne, a tańsze z nich dostajesz gratis.
  • Zaproszenia na menu degustacyjne w restauracjach z kategorii premium. Z takim zaproszeniem dostaniesz w restauracji 4-5 dań w formie degustacyjnej.
  • Oferty specjalne, 3 pizze w cenie 2? 2 sałatki w cenie 1? A może piwo gratis do burgera? To wszystko znajdziesz w nowej wersji OpenCard.
  • Vouchery, klasyczna forma wymiany pieniędzy na vouchery, jeśli chcecie podarować komuś prezent, nie ma nic lepszego niż podarować mu prezent do fajnej restauracji.

OpenCard nie jest już tylko kartą zniżkową do restauracji, jest miejscem, które skupia miłośników dobrego jedzenia, miejscem gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt i restaurację – wspomina Mateusz Warpas

Dla naszych czytelników OpenCard przygotował specjalną promocję. Darmowy dostęp przez miesiąc do wszystkich usług tego operatora.

Co zrobić, aby otrzymać kartę?

  1. Pobierz aplikację OpenCard ze sklepu Play
  2. W menu wybierz „wykorzystaj kod”
  3. Wpisz kod „androidcompl”
  4. Podaj dane

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x