Tidal jest jednym z serwisów streamujących muzykę. Jego zasada działania nie różni się od tego, co oferuje Apple Music czy Spotify. Różnica leży jedynie w zawartości i cenie. Z okazji świąt mam jednak świetną wiadomość dla wszystkich miłośników muzyki.

Tidal za darmo przez 12 dni

Przez 12 dni, od 25 grudnia 2017 roku do 5 stycznie 2018 roku będzie można skorzystać z bogatej oferty Tidal kompletnie za darmo. Udostępnione zostaną ekskluzywne zawartości zmieniające się każdego dnia – wśród nich znajdą się wideoklipy, wywiady czy też dokumenty.

Ofertę wyróżnia kilka ważnych elementów. Po pierwsze nie trzeba podawać numeru swojej karty płatniczej, wystarczy adres e-mail. Po drugie, wypróbować będzie można ofertę Premium oraz Hi-Fi (bezstratną jakość muzyki), po trzecie to idealna okazja na zapoznanie się z platformą i wyrobienie sobie o niej własnej opinii.

Zobacz też: OnePlus 6 pozamiata na rynku?

Jeśli jesteście zainteresowani przetestowaniem Tidal, pamiętajcie o uruchomieniu go podczas świąt. Jeśli jednak już korzystaliście z niego i macie porównanie z innymi serwisami oferującymi muzykę z chmury, dajcie znać w komentarzach.

źródło: Tidal, Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.