Strony internetowe obwieszone są reklamami niczym świąteczne drzewka ozdobami. Większość portali stosuje zasadę „im więcej, tym lepiej” a przecież właśnie te mrugające elementy denerwują najbardziej. Nic więc dziwnego, że jesteśmy narodem, który piastuje pierwsze miejsce w używaniu adblocka lub innych wtyczek blokujących reklamy.

Naprzeciw tym, którzy z reklamami nie potrafią funkcjonować powstają całe specjalne przeglądarki, które od razu reklamy blokują. Jednak nie są zbyt popularne. Powstała przeglądarka, która nie dość, że blokuje reklamy, to jeszcze płaci użytkownikom za ich wyświetlanie. O co chodzi? Zapraszam na materiał wideo!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Chorąży

Jakby mi ktoś kiedyś powiedział „będziesz influencerem”, to pomyślałbym, że mnie obraża. Natomiast gdyby ktoś powiedział, „będziesz montował filmy, będziesz w nich występował i współpracował z markami, a przy tym zarabiał pieniądze”, stwierdziłbym, że żartował. Nie żartował.Z wykształcenia jestem dziennikarzem, którego zawsze ciągnęło do filmowania i fotografii. W wolnych chwilach gram na wszelakich instrumentach. W rodzinie mówią o mnie „artysta” i nie wiem, czy mnie obrażają.