[YouTube] Przeglądarka która zarabia!

Newsy

Strony internetowe obwieszone są reklamami niczym świąteczne drzewka ozdobami. Większość portali stosuje zasadę „im więcej, tym lepiej” a przecież właśnie te mrugające elementy denerwują najbardziej. Nic więc dziwnego, że jesteśmy narodem, który piastuje pierwsze miejsce w używaniu adblocka lub innych wtyczek blokujących reklamy.

Naprzeciw tym, którzy z reklamami nie potrafią funkcjonować powstają całe specjalne przeglądarki, które od razu reklamy blokują. Jednak nie są zbyt popularne. Powstała przeglądarka, która nie dość, że blokuje reklamy, to jeszcze płaci użytkownikom za ich wyświetlanie. O co chodzi? Zapraszam na materiał wideo!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x