[YouTube] Przeglądarka która zarabia!

Dawid Chorąży Newsy 2017-12-23

Strony internetowe obwieszone są reklamami niczym świąteczne drzewka ozdobami. Większość portali stosuje zasadę „im więcej, tym lepiej” a przecież właśnie te mrugające elementy denerwują najbardziej. Nic więc dziwnego, że jesteśmy narodem, który piastuje pierwsze miejsce w używaniu adblocka lub innych wtyczek blokujących reklamy.

Naprzeciw tym, którzy z reklamami nie potrafią funkcjonować powstają całe specjalne przeglądarki, które od razu reklamy blokują. Jednak nie są zbyt popularne. Powstała przeglądarka, która nie dość, że blokuje reklamy, to jeszcze płaci użytkownikom za ich wyświetlanie. O co chodzi? Zapraszam na materiał wideo!  • gumis

    Przeglądarka nie jest dopracowana.Części opcji w ustawieniach nie da się włączyć. W tym tej związanej z płaceniem 😛 Więc na razie słabo.
    Deinstalator też kiepski,bo pozostawił sporo śmieci.

  • Marucins

    0:28 a co to miało znaczyć? BLOKUJĘ REKLAMY I JEST MI Z TYM DOBRZE! Jeśli ktoś ma z tym problem to znaczy że czas najwyższy zacząć dbać o higienę strony. Aby nie było, nie blokuję wszędzie, czasami wybiórczo blokuję określony badziewka.

    PS źle kojarzy mi się słowo adblock – ciągle wszyscy je powtarzają , a jak dobrze wiemy obecna postać softu adblock daje wiele do życzenia. Obecnie wolę tandem uBlock+uMatrix.x