Często słyszy się o pozwach wystosowanych przeciwko Apple. Pewne jest, że prawnicy Giganta z Cupertino mają ręce pełne roboty i brak im czasu na nudę. Tym razem do sądu trafił kolejny pozew. A wszystko dotyczy nowego logo App Store.

Logo App Store, jak logo marki odzieżowej

Kon to chińska marka odzieżowa, której logo wygląda jak literka „A” powstała w wyniki skrzyżowania trzech linii. Tak się składa, że wraz z wprowadzeniem na rynek iOS 11 zaktualizowano logo App Store, które wygląda… identycznie. Różnica tkwi jedynie w kolorze. Zobaczcie sami.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Airpods 2 w drodze

Sąd najwyższy The Beijing People’s Court zaakaceptował sprawę, więc wynik powinniśmy poznać w ciągu najbliższych kilku tygodni. Bez wątpienia chińska marka odzieżowa była pierwsza. Istnieje zatem szansa, że Kon dostanie trochę grosza od Apple. Właściciele marki domagają się przeprosin oraz zadośćuczynienia pieniężnego.

źródło: Phone Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.