nokia 8

Znamy design Nokii 9 – czas zacząć nadrabiać zaległości

Newsy

Nokia 8 nie jest ostatnim słowem firmy na najwyższym szczeblu. Mimo że temu smartfonowi tak naprawdę nic nie brakowało to można było odczuć pewien niedosyt. Najprawdopodobniej niedługo ujrzymy odświeżoną wersję tego modelu, ale Finowie szykują coś więcej – Nokię 9. Teoretycznie to to urządzenie ma pokazać prawdziwe możliwości firmy, ale już możemy się domyślać, że będzie nieco inaczej. Wiele wskazuje na to, że specyfikacja „dziewiątki” będzie bardzo zbliżona do „ósemki”. To z kolei oznacza, że HMD wykona podobny ruch, co w tym roku LG z G6 – firma zaprezentuje flagowy model, ale z zeszłoroczną specyfikacją.

Nokia 9 ma ujrzeć światło dzienne w styczniu. Główną jednostką obliczeniową prawdopodobnie zostanie Snapdragon 835, więc już roczny układ, gdy wszyscy będą wyczekiwać modeli ze Snapdragonem 845. Być może ponownie Samsung zablokuje dostępność najnowszego układu Qualcomma, ale czy to tłumaczy taki ruch? Niewątpliwie nadchodzący smartfon od Finów będzie wydajny. Do tego ma nadrobić zaległości w kwestii wyświetlacza. Do Sieci przedostała się grafika, która przedstawia front „dziewiątki”:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ekran o proporcjach 18:9, a do tego podwójny aparat nad nim. Kolejne dwie matryce mają zawitać na tył urządzenia, aczkolwiek istnieje możliwość, że aż trzy.

Zobacz też: Który flagowy smartfon ma najlepszą baterię?

Czym będzie Nokia 9? Bazując na dotychczasowych doniesieniach, trudno nie odnieść wrażenia, że ten smartfon będzie tym, czym powinna być tegoroczna Nokia 8. Swoją drogą Finowie zostawiają sobie bardzo mało miejsca w portfolio na odświeżenie „ósemki”.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x