[YouTube] Laserowy Internet

Newsy

Metody dostarczania internetu dwoją się i troją, jeszcze niedawno mówiłem o balonach, które zwracają łączność ze światem poszkodowanym przez kataklizmy, a już pojawiają się nowe pomysły od Google.

Projekt Google Loon to balony, które unoszą się wysoko nad terenami, pozbawionymi internetu nie mają z różnych przyczyn, lecz niestety kilka spadło na ziemię, roztrzaskując się na kawałki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Gigant, jakim jest Google, chce, aby jak najwięcej ludzi miało dostęp do sieci. Jest to zrozumiałe, bo rośnie liczba potencjalnych klientów usług oferowanych przez jedną z największych firm. Skoro nie balony to laser, lecz jak to ma działać i dla kogo przeznaczona będzie ta usługa? Zapraszam do materiału wideo.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x