Rozpoczyna się gorący okres, więc informacje dotyczące Samsunga Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ będą się pojawiać bardzo często. Już teraz w Sieci możemy znaleźć mnóstwo wzmianek na temat nowych flagowców koreańskiego producenta. Tym razem urządzenia pojawiły się na renderach w etui.

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ – obraz wart więcej niż tysiąc słów

Powyżej możecie zobaczyć Samsunga Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ opakowane w akcesoria marki Olixar. Jest to kolejne źródło, które potwierdza podwójny aparat tylko w jednym modelu. Prawdopodobnie Samsung w dwa obiektywy wyposażony tylko większego brata, czyli Galaxy S9+.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: Samsung Galaxy S9 z prawdziwym killer feauterem?

Samsung Galaxy S9 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych smartfonów nadchodzącego roku i z pewnością będzie należał do czołówki smartfonów roku. Według plotek modele mają otrzymać większe baterie niż tegoroczna generacja, a to pozwala przypuszczać, że Samsung stara się eliminować bolączki i iść za głosem użytkowników.

źródło: Olixar
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.