Apple otworzy NFC

Apple Pay w Polsce – sprawy idą w dobrym kierunku

Newsy

Na Apple Pay w Polsce czeka wielu użytkowników. Co jakiś czas słyszymy kolejne plotki, doniesienia, które rzekomo przybliżają nas do poznania daty premiery wprowadzenia płatności zbliżeniowych dla posiadaczy systemu iOS, lecz jak na razie nic się nie potwierdziło. Najnowsze informacje to również niepotwierdzone informacje, lecz tym razem pochodzą one z wielu źródeł.

Apple Pay w Polsce

Jak informuje serwis Cashless, prace nad wprowadzeniem Apple Pay w Polsce idą w coraz lepszym kierunku. Kilka polskich banków miało otrzymać w grudniu propozycję udostępnienia swoim klientom mobilnych płatności zbliżeniowych. Aktualnie rozmowy prowadzą: Alior Bank, BZ WBK, mBank oraz PKO.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Uważaj na grę, która ujawnia Twoje dane!

Rozmowy są już rzekomo na takim etapie, że pozostaje ustalenie wysokości prowizji, jaka będzie odprowadzana do Apple.

Pierwszy kwartał 2018 roku

Apple Pay z pewnością nie zostanie uruchomiony w polskich bankach w tym roku. Jeśli rzeczywiście rozmowy są finalizowane, możemy się spodziewać, że pierwsze instytucje ruszą z tym tematem w pierwszym kwartale 2018 roku. Android Pay radzi sobie w Polsce bardzo dobrze. Liczne promocje pozwalają sądzić, że płatności mobilne są istotnym elementem dla wielu sklepów. Z pewnością klientów z logo nagryzionego jabłka nie zabraknie.

źródło: Cashless


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x